Як це працює? 

Інструкція забору проби для проведення генетичного тестування.

Увага! За 30 хв до забору не чистість зуби, не їжте, не пийте не полощіть рот, не куріть. Не проводьте забору після відвідин стоматолога. У випадку наявності зубних протезів, забір проводьте перед вдяганням протезу (найкраще зранку). Забір провести двократно (під нижньою і верхньою 1 губами) із використанням двох паличок та двох пробірок таким способом.

zabir_rjad_2

1. Витягніть щітку для забору, не торкаючись її щетинок.
2. Відкрийте рот і вкладіть щіточку в ділянку під верхньою губою над верхніми зубами (рисунок 1).
3. Проведіть (приблизно 20 разів) щіточкою по десні з однієї в другу сторону, обертаючи щіточкою навколо осі (рисунок 2).
4. Щіточку вкладіть в пробірку, яка є в конверті . Зробіть 5 – 7 натискань палички до краю пробірки та відламайте частину палички, яка виходить за межі пробірки. (Рисунок 3). Пробірку щільно закрутіть .
5. На пробірці напишіть дату та прізвище та вложіть у конверт.
6. Повторіть кроки 1 – 5 з новою щіткою та пробіркою на ділянці десни під нижньою губою.
7. Внесіть Ваші дані у листок замовлення, вкладіть у конверт із пробірками й відправте на вказану адресу, чи скористайтесь викликом кур’єра.

Увага! Пробірки із щіточками відразу вкласти у пласти-
ковий конверт, який до відправлення зберігати у сухому, прохолодному, захищеному від світла місці.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*