Генопортрет

Мистецтво створене Вашою ДНК.

Генетичний код є набором правил, за якими генетична інформація зберігається в ДНК для побудови клітини. Деякі області ядерної ДНК дуже мінливі і майже завжди є специфічними для кожного індивіда. Згідно цього ми можемо створити оригінальний і повний унікальності витвір, що на пряму зв’язаний з Вашою особистістю.
ДНК – довга молекула, організована в 21 частині, які називаються хромосомами, і є присутніми в кожній клітині людського тіла, завжди в двох наборах (кожен набір від кожного батька). Ці хромосоми містять інформацію – гении, які продукують все необхідне для життєдіяльності клітини. На інших хромосомах містяться області, які не впливають на структуру і функцію клітини, але відмінні у кожної людини.
ДНК містить так звані генетичні маркери – короткі послідовності різної довжини. Ми аналізуємо 14 таких маркерів через різні хромосоми. Таким чином ми отримуємо довжини для кожного маркера кожної хромосоми. 28 завершальних значень довжин є комбінацією (подібною до відбитку пальця) абсолютно унікальною, і може повторюватися тільки у близнюків.

Генопортрет – зображення Вашої ДНК.

Ми підготували для вас можливість прикрасити Ваше житло  вашим власним твором мистецтва у сучасному дизайні  втілюючи у нього лінії ДНК – Генопортрет.  Генопортрет є образом вашої ДНК, який складається з барвистих геометричних структур, які є прозорими, гладкими і здавалося б, простими. Той факт, що автором є  сама людина є абсолютно унікальним з двох точок зору. Замовник сам вибирає зовнішній вигляд зображення, починаючи від кольору і розміру полотна, до кількості відображуваних осіб. У той же час, він є головним героєм, тому що він показує свою генетичну ідентичність. Тому Генопортрет є ідеальним вибором для тих, хто хоче показати свою унікальність і сімейні зв’язки. Завдяки своїй універсальності він підходить до більшості місць і друкується у високій якості полотна.ROSS OF CREATING GENOPORTRAITVORBY

 

Процес створення Генопортрету

Для створення Генопортрету необхідною складовою є ДНК конкретної людини. Спочатку, використовуючи спеціальну щітку, потрібно взяти зразок з вашого рота, що можна здійснити абсолютно безболісно і комфортно у вашому домі. У лабораторії, ми, отримавши ДНК з цього зразка, аналізуємо 16 окремих розділів (ДНК-маркерів), використовуючи найсучасніше обладнання. Маркери ДНК мають дуже різні значення змінних, комбінації яких для кожної людини в світі є абсолютно незмінними. Використовуючи систему, розроблену нами ми кодуємо цю комбінацію в позиціях ліній. Це забезпечує глибокий, і в той же простий і чистий витвір мистецтва, повний особистості та просто унікальний! Саме те, чим мистецтво повинне бути.

 

Оказії для наших подарунків

День народження.
Кожен день є приводом для святкування. Подаруйте витвір мистецтва, частиною якого можете стати самі, або той, для кого цей подарунок створювався. Подаруйте коштовність або картину. Вибір за вами. Всі види Генопортрету або Геноклейноту підходять.
Весілля.
Вони знайшли один одного і вирішили прожити своє життя разом. Проведіть їм генетичну подорож – Genoportrait DUO, показуючи профілі змішання їх ДНК.
Народження діток.
Було створене нове життя. Життя – це ДНК. Зробити чудо у вигляді красивого зображення або ювелірного виробу з профілю ДНК дитини, в якості подарунку молодій мамі – є чи не найкращою, а головне унікальною ідеєю.
Новосілля.
Ви створили будинок, а вас створила ДНК. Заповніть свій дім сімейним духом. Найкраще з цим справиться ваш сімейний ДНК портрет. Ви самі будете його автором, так як ви обираєте колір, розмір та форму полотна за своїм смаком.
Випускний.
Випускний є базою у структурі професійної орієнтації. Покажіть випускникам їх генетичну основу у вигляді дорогоцінного каменю або зображення.
Річниця.
Вони зустрілися і живуть все життя разом. Покажіть їм їх сутність та їх гармонію. Обирати, що саме це буде, вам допоможе каталог із зображеннями продуктів.

2 Replies to “Генопортрет”

  1. Олег Філімонов says: December 16, 2019 at 12:29 pm

    Робив текст ДНК, грошей не вистачало, вирішив взяти онлайн кредит needcash.com.ua. Все чудово, дякую за виконану роботу.

    1. Leogene admin says: December 16, 2019 at 12:31 pm

      Дякуюемо за Ваш відгук!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*