Геноклейнот

Мистецтво створене Вашою ДНК.


Генетичний код є набором правил, за якими генетична інформація зберігається в ДНК для побудови клітини. Деякі області ядерної ДНК дуже мінливі і майже завжди є специфічними для кожного індивіда. Згідно цього ми можемо створити оригінальний і повний унікальності витвір, що на пряму зв’язаний з Вашою особистістю.
ДНК – довга молекула, організована в 21 частині, які називаються хромосомами, і є присутніми в кожній клітині людського тіла, завжди в двох наборах (кожен набір від кожного батька). Ці хромосоми містять інформацію – гении, які продукують все необхідне для життєдіяльності клітини. На інших хромосомах містяться області, які не впливають на структуру і функцію клітини, але відмінні у кожної людини.
ДНК містить так звані генетичні маркери – короткі послідовності різної довжини. Ми аналізуємо 14 таких маркерів через різні хромосоми. Таким чином ми отримуємо довжини для кожного маркера кожної хромосоми. 28 завершальних значень довжин є комбінацією (подібною до відбитку пальця) абсолютно унікальною, і може повторюватися тільки у близнюків.

Вся могутність ДНК у тонкій ювелірній роботі.

Кожна жінка є особливою і любить ювелірні прикраси. Саме цих два фактори поєднані у Геноклейнот – єдиний вид ювелірних виробів, де ваша унікальність безпосередньо кодується. Геноклейнот – це ювелірні вироби з чистого срібла і кристалів Swarovski, виконані руками висококваліфікованих чеських майстрів. Ідея надання генетичному профілю вигляду ювелірних виробів виникла майже чотири роки тому. Ідея полягала в тому, щоб створити щось на зразок медальйона, але замість фотографії своєї дитини або сім’ї зобразити генетичний код. Шлях від ідеї до готових ювелірних виробів був довгим і повним випробувань. Спочатку були створені конструкції ювелірних виробів і медальйонів, в якості баз для двох початкових моделей Геноклейнот. Після років вдосконалень та ретельного підбору матеріалів ми нарешті досягли успіху. Наші зусилля не були марними. Геноклейнот терміново кредит готівкою виготовлені з анти-алергенних матеріалів таких як, наприклад, кристали Swarovski та срібла. Кожна частинка Геноклейнот є витвором мистецтва чеських майстрів.

Оказії для наших подарунків

День народження.
Кожен день є приводом для святкування. Подаруйте витвір мистецтва, частиною якого можете стати самі, або той, для кого цей подарунок створювався. Подаруйте коштовність або картину. Вибір за вами. Всі види Генопортрету або Геноклейноту підходять.
Весілля.
Вони знайшли один одного і вирішили прожити своє життя разом. Проведіть їм генетичну подорож – Genoportrait DUO, показуючи профілі змішання їх ДНК.
Народження діток.
Було створене нове життя. Життя – це ДНК. Зробити чудо у вигляді красивого зображення або ювелірного виробу з профілю ДНК дитини, в якості подарунку молодій мамі – є чи не найкращою, а головне унікальною ідеєю.
Новосілля.
Ви створили будинок, а вас створила ДНК. Заповніть свій дім сімейним духом. Найкраще з цим справиться ваш сімейний ДНК портрет. Ви самі будете його автором, так як ви обираєте колір, розмір та форму полотна за своїм смаком.
Випускний.
Випускний є базою у структурі професійної орієнтації. Покажіть випускникам їх генетичну основу у вигляді дорогоцінного каменю або зображення.
Річниця.
Вони зустрілися і живуть все життя разом. Покажіть їм їх сутність та їх гармонію. Обирати, що саме це буде, вам допоможе каталог із зображеннями продуктів.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*