beauty

Ця опція стосується прекрасної половини людства та проблем, які перелічені нижче:

1. Ожиріння.
Статистичні дані свідчать про те, що поширеність ожиріння в кінці ХХ ст. набула характеру глобальної епідемії. Приблизно 312 млн. осіб у всьому світі мають клінічно значущий надлишок маси тіла, і кількість таких людей постійно збільшується. Згідно дослідженням, ожирінням більше страждає прекрасна половина людства. Дізнайтеся більше про це і що ви можете зробити для раннього лікування.
2. Спортивна підготовка та фізичні здібності.
При діагностуванні ожиріння багато людей відразу перестає їсти і посилено займається фізичними вправами. Це не тільки нездорово, але й небезпечно для організму. Адже деякі люди навіть не знають схильні вони до великих загрузок, чи ні. Із цього тесту можна визначити, у який саме спосіб вам боротися з вашою проблемою.
3. Дієта та метаболізм.
Дізнайтеся, які саме продукти і, відповідно, вітаміни любить ваш організм. А також те, чого варто уникати в щоденному раціоні. Усі ризики і обмеження відкриє вам ваша ДНК у цьому тесті.
4. Тромбофілія.
Оскільки, більше половини тромботичних процесів протікають безсимптомно і виявляються тільки після розвитку ускладнень, то важливим є діагностика та профілактика станів, які сприяють тромбоутворенню. Результати клінічних досліджень вказують на те, що на фоні прийому гормональних контрацептивів ризик тромбозів підвищується у 15-30 разів. Обізнаність щодо тромбофілії дозволить лікуючому лікареві обговорити підвищення виникнення тромбозу та визначити доцільність приймання оральних контрацептивів.
5. Діабет.
Висока чутливість до інсуліну означає, що в організмі вуглеводний обмін знаходиться на потрібному рівні. Низьку чутливість називають – інсулінова резистентність. Її зв’язують з ожирінням та цукровим діабетом 2 типу. Озбройтеся даними цього тесту для правильності лікування.

One comment to beauty

  • kateryna  стверджує:

    Доброго дня. Чи можна здати аналіз, для того щоб виявити які продукти підходять моєму організму і які не потрібно споживати щоб не поправлятися. Чи можливо зробити такі аналізи і де саме?
    Я обмежую себе в іді , але організм не скидає ваги і навпаки набирає. Пробувала робити фізичні навантаження нажаль після них піднімається тиск, можливо не правильно роблю або через те, що з дитинства не займалася спортом.
    Чи моглиб Ви мені щось порадити?
    Заздалегідь щоро Вам вдячна.

Зконтактувати