Генограф

ce

Ваша історія розпочалася набагато швидше ніж ви собі могли уявити.

Хочете знати хто ваші предки і звідки вони родом? Хочете збагатити історію вашої сім’ї? Хочете знайти рідних? Чи можливо зробити карколомний та незабутній подарунок у вигляді сертифікату походження?

Результатом ГЕНОГРАФУ є сертифікат з описом 12 маркерів, інтерпретацією походження, вказаною гаплогрупою та картою з географічною розшифровкою. Вам надається доступ до найбільшої та найповнішої бази генетичних даних у світі!

І хто б не хотів похизуватися своїм родоводом?! Тому беріть рідних, колег , друзів та дізнавайтеся про себе багато нового, а ми вам у цьому допоможемо!

ГЕНОГРАФІЧНИЙ ТЕСТ доступний для материнської та батьківської лінії.

Батьківська лінія кодується чоловічою Y- хромосомою, яка передається по спадковості від батька до сина. ЇЇ можна прослідкувати по чоловічій лінії до предків. Це власне несе інформацію про історію батьківського роду.

Тест містить:

  • список розшифровок 12 маркерів
  • сертифікат походження з інтерпретацією на карті
  • відповідності профілів в найбільшій базі даних

Материнська лінія досліджується з допомогою мітохондріальної ДНК, яка через роки передається у спадок від матері до дочки. Ця інформація також залишається практично незмінною і несе інформацію про історію материнської лінії.

Тест містить:

  • перелік змін в мітохондріальній частині HVR1
  • сертифікат походження з інтерпретацією на карті
  • відповідності профілів в найбільшій базі даних

23 пари хромосом. Ви особливі.

Застосовуйте свої знання про походження. Дізнайтеся, який відсоток вашої ДНК походить від різних популяцій починаючи від Східної Азії до Півдня Сахари, Європи та багато іншого. Поділ європейського походження на чіткі регіони (Британські острови, Скандинавія, Італія та ін.). Люди із змішаним походженням: афроамериканці, латиноамериканці  та корінні американці також можуть отримати детальний розподіл.

Знайдіть родичів через континенти або по той бік вулиці.

Ви колись задавалися питанням хто пов’язаний з вами? Ви ймовірно виявите десятки або навіть сотні чоловік з якими зв’язані своєю ДНК і предками. Аналогії, які ви доберете можуть починатися від близької сім’ї до віддалених кузенів.

Побудуйте своє дерево родоводу тим самим збільшуючи свій досвід.

Збережіть ваш сімейну історію, висунувши на перший план імена, дати, події, і більше. Погляньте, які ви можете зібрати дані про недавно знайдених родичів, щоб заповнити відсутні гілки вашого дерева. Якщо ви вже використовуєте послуги, що стосуються дерева родоводу, ви можете легко імпортувати своє дерево.

Діліться своїми знаннями, спостерігаючи, як вони розширюються.

Отримайте більше результатів, надихаючи членів сім’ї, щоб вони долучилися до вас та LEOGENE у нових пошуках. Чим більше членів вашої родини залучаться до ДНК аналізу тим чіткішою буде картина вашого походження.

Поверніться на 10,000 років назад, щоб дізнатися про сьогодення.

Ваше місце у світі. Ваше місце в історії.

Прослідкуйте за своїм походженням на 10,000 років назад та відкрийте свою історію через більш ніж 750 материнських ліній та 500 батьківських. Ми відстежуємо походження за материнською лінією з допомогою невеликої частини ДНК, яка передається від матері до дитини. В свою чергу чоловіки можуть простежити за лініями родоводу через Y хромосоми, які передаються від батька до сина. І чоловіки і жінки отримують інформацію про обидві сторони їх сім’ї від 22 інших хромосом.

 

Зконтактувати