спадкові риси

Кожному з нас при народженні дається “наділеність” ​​чи “схильність” до чогось. Проте не кожна “наділеність” це позитивна якість. “Наділеністю” може бути крім вміння співати та навичок у спорті і алкоголізм, і ожиріння.

  1. Алкоголізм. Одною із лідируючих проблем в Україні та Росії є алкоголізм. Дізнайтеся чи схильні ви до цієї хвороби та чи знаходитеся ви у зоні ризику. Ми можемо порекомендувати, що можна зробити, щоб знизити ризик.
  2. Ожиріння. Статистичні дані свідчать про те, що поширеність ожиріння в кінці ХХ ст. набула характеру глобальної епідемії. Приблизно 312 млн. осіб у всьому світі мають клінічно значущий надлишок маси тіла, і кількість таких людей постійно збільшується. Згідно дослідженням, ожирінням більше страждає прекрасна половина людства. Дізнайтеся більше про це і що ви можете зробити для раннього лікування.

Чим раніше ви відкриєте цю “наділеність”​​, тим краще будете розуміти – варто її розвивати, чи ні.

Genoskop – генетичний тест спрямований на більш ніж 10 варіабельних областей ДНК, пов’язаних з різними якостями та навичками. Із них можна визначити, чи є у вас “схильності”, і які вони: позитивні чи негативні.

Всю інформацію Ви отримаєте після аналізу вашої ДНК у вигляді докладного звіту.

 

 

Варіанти тесту/Аналізи Genoskop КОМПЛЕКТ Genoskop ЮНІОР Ціна, грн
Музичні здібності

Спортивні здібності(швидкість, спринт)

Фізична підготовка

Схильність до залежностей(алкоголізм, ожиріння).

Чутливість до гіркого

Підвищений апетит до солодкого

Потреба в більш високих дозах цукру

Тип добового циклу (жайворонок чи сова)

 

Зконтактувати