FAQ - ЛеоГен
 

Часті запитання

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

FAQЗапитання відповіді

Я здав/ла аналіз, але результатів досі немає! Що мені робити?
 1. Перевірте терміни виконання дослідження у розділі ПЕРЕЛІК ДОСЛІДЖЕНЬ. Термін виконання досліджень, що скеровуються за кордон, становить приблизно 3 місяці. Виконання деяких досліджень вимагає більше часу, щоб впевнитися в якості та достовірності результату.
 2. Перевірте, чи здійснили ви оплату за виконання дослідження та за доставку біоматеріалу. Доки ви не здійсните оплату, результат вам надіслано не буде!
 3. Перевірте, чи прийшов результат дослідження на вказану електронну пошту (яку ви вказали в пункті забору «Леогену»). ) ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що лист міг потрапити в папку «Спам» або «Реклама». Якщо результату немає, то зателефонуйте до нас, назвавши ПІБ особи, що скеровувалась на аналіз, назву дослідження та за потреби – електронну пошту.
 4. Якщо ви здавали матеріал в одного з НАШИХ ПАРТНЕРІВ, то зв’яжіться з ними!
Як мені дізнатися вартість дослідження?
  1. Ціни на дослідження, що виконуються за кордоном:
  • Invitae (США) – $225 – $1500.00 (за виконання дослідження)
   + 2000 грн (за відправку);
  • 3 billion (Пд. Корея) – $590.00 – $1290 (за виконання дослідження)
   + 5900 грн (за відправку).
  1. Ціни на дослідження, що виконуються в Україні, можна дізнатися лише по телефону, або написавши на нашу  електронну пошту.
Мені не скидають реквізити для оплати дослідження?
 1. Як тільки ваш матеріал потрапляє до нашої лабораторії, ми одразу беремо його в роботу. Проте через великий обсяг роботи реквізити на оплату можуть бути надіслані не одразу. Реквізити на оплату будуть вам надіслані впродовж тижня за умови, що ви вказали правильні номер телефону та електронну пошту.
 2. Перевірте, чи прийшли реквізити для оплати дослідження на вказану електронну пошту чи Viber за вказаним номером телефону. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що лист міг потрапити в папку «Спам». Якщо реквізитів немає, то зателефонуйте до нас, назвавши ПІБ особи, що скеровувалась на аналіз, назву дослідження та за потреби – електронну пошту.
Як дізнатися чи прийшла кров? Коли прийде?
 1. Доставка біоматеріалу триває 1–3 дні, залежно від відстані від вашого міста до Львова.
 2. Ваш матеріал відправляється зазвичай через служби доставки! Такі служби мають власні додатки, вебсайти, через які можна відстежувати номер посилки, її відправлення, отримання!
 3. При отриманні матеріалу ми одразу беремо його в роботу. Після опрацювання вашого замовлення бухгалтерією вам надішлють реквізити на оплату.
Чи може кров через тривалу доставку втратити належну якість?
 1. Оскільки доставка матеріалу з будь-якого міста України у Львів триває до 3 днів, для більшості генетичних аналізів матеріал не втратить належної якості.
 2. Виняток становить кров призначена для подальшого культивування клітин. Забір проводиться з понеділка по четвер у стерильну пробірку з літій гепарином (із зеленою кришечкою). Максимальний час доставки такої пробірки 24–48 год з моменту забору. Якщо час доставки + зберігання перевищує 48 год – матеріал є непридатним для аналізу.
Допоможіть розшифрувати аналіз дослідження Invitae чи будь-якого іншого дослідження?
 1. Ми рекомендуємо вам звернутися до лікаря-генетика, який скерував вас на аналіз. Тільки лікар-генетик та медико-генетичний консультант може здійснювати пояснення генетичних аналізів.
 2. Ви можете записатися на прийом до лікаря-генетика чи медико-генетичного консультанта в нашому генетичному центрі! Зустріч може бути персональною або онлайн через відеодзвінок.
 3. Ви також можете замовити переклад результату Invitae чи 3billion.
Чи мій аналіз уже надісланий за кордон?
 1. Відправлення за кордон здійснюється щотижня. Тому після отримання матеріалу відправка буде здійснена впродовж найближчого тижня.
Як здати аналіз?
 1. Перед здачею аналізу рекомендується консультація з лікарем, лікарем-генетиком або медико-генетичним консультантом!
 2. На результат аналізу не впливає прийом їжі та ліків
 3. Ви можете здати аналіз у будь-якого з наших партнерів або в нашому пункті забору за адресою: м. Львів, вул. Зигзаг, 5 (останнє – лише за записом). 
 4. Якщо у вас немає можливості здати у нашому пункті забору чи партнерів, то зателефонуйте до нас для уточнення особливостей забору для вашого дослідження! Більшість досліджень вимагають забір крові у пробірку з ЕДТА (з фіолетовою кришкою) або пробірку з літій-гепарином (з зеленою кришкою). Після забору крові – спакуйте матеріал разом із скеруванням від лікаря, назвою аналізу, вашою електронною поштою та номером телефону. Зверніть увагу, щоб пробірка була добре закоркована та містилася в окремому від документів пакеті. Відправте посилку поштою за адресою: м. Львів, вул. Максимовича, 7г.