Співпраця - ЛеоГен
 

Співпраця

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Впевнена співпраця

Ми співпрацюємо з лабораторіями та лікарями по всій Україні. Всі наші партнери мають можливість безкоштовного навчання та супроводу, персональні кабінети для реєстрації пацієнтів і можливість замовлення власного дослідження, якого немає в переліку!
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/collaboration_1.png

Можливість замовлення зі всіх куточків України

Ми отримуємо біологічний матеріал для досліджень, з усієї території України. Ви можете надсилати матеріал у зручний для вас спосіб або ж скориставшись мережею наших партнерів. Для отримання детальної інформації, заповніть будь ласка заявку.
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/ua-map-lines.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/collaboration_2.png

Мінімальні зусилля для співпраці та висока якість досліджень

Після підписання угоди з нами вам потрібно лише правильно відбирати та скеровувати біоматеріал, а ми потурбуємося про все інше. Ви та ваші пацієнти отримаєте якісний результат швидко! Всі наші дослідження є безпечними, стандартизованими, і дозволяють точно визначити наявність або відсутність генетичних змін. Це дає змогу покращити діагностику та лікування або підвищить якість вашого життя.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Велика кількість надійних партнерів

Ми працюємо з українськими лабораторіями, мережами лабораторій, багатьма лікарями та пунктами забору. Серед наших партнерів є Ескулаб, Медіс, Hemomedica, Твоя Клініка, КредоКлінік, Експерт, Vitalab, Альтернатива та інші.

«Леоген» співпрацює з постачальниками найякісніших реактивів та найкращого обладнання, зокрема: Applied Biosystems, Thermo Fisher Scientific, BioRad, Ependorf, Qiagen, geneMap, Solis, MRC Holland, Nimagen, ZymoResearch, EliGene, Generi Biotech, Invitrogen, Sansure Biotech, Adaltis, Diagnovital.

Для розширених досліджень ми надсилаємо матеріал у США (Invitae), Південну Корею (3billion), Польщу (Genomed/Genesis), Чехію (MOTOL).

Ми пишаємося співпрацею з кожним нашим партнером, і ви можете стати одним із них!

Великий перелік молекулярно-генетичних досліджень

У нас є велика кількість генетичних аналізів, ви можете замовити будь-який, надіславши лише біоматеріал пацієнта. ДНК ваших пацієнтів зберігатимуться в нашому банку ДНК, тому ви можете дозамовити майже будь-яке дослідження без додаткового забору біоматеріалу.
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/collaboration_3.png

Великий досвід роботи та професійна команда генетиків

Наша лабораторія вже 10 років виконує генетичні аналізи та має команду професіоналів, що постійно професійно зростають, навчаються та розвиваються. Ми вже здійснили понад 40 000 досліджень. Ми дбаємо про нашу репутацію та добробут наших пацієнтів. А результати генетичних тестів, зазвичай, залишаються незмінними протягом життя. Тому ми робимо все, щоб результат дослідження був правильним (перевірка результату одним чи двома різними методами).
Все це гарантує достовірність результатів.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/collaboration_5.png

Зручний персональний онлайн кабінет

Всім нашим партнерам ми створюємо персональний кабінет для замовлення будь-якого генетичного аналізу з переліку досліджень. В кабінеті можна дізнатися актуальну ціну на дослідження, відстежити, на якому етапі знаходиться ваше замовлення, завантажити результат будь-якого з ваших пацієнтів у будь-який час!
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Індивідуальний підхід до кожного нашого партнера

Результат генетичного аналізу може бути з логотипом вашої лабораторії, лікарні. Ви можете замовити своє генетичне дослідження, на яке є попит у вашій установі, і якого немає в переліку.

Безкоштовне навчання для партнерів та лікарів

Усі наші партнери отримують доступ до навчання для кращого розуміння генетики та досліджень, які ми виконуємо. Це допомагає руйнувати міфи про генетику, розуміти, який аналіз кому призначати, як інтерпретувати результати досліджень, розробляти стратегії діагностування та лікування. Співпрацюючи з нами, ви зможете відвідувати різноманітні курси, лекції та семінари.
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/collaboration_6.png