Пацієнтам - ЛеоГен
 

Пацієнтам

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Генетичні тести - це дослідження вашої ДНК

ДНК є майже в кожній клітині вашого тіла. Проте найпростіше працювати саме з кров’ю завдяки відносно простому способу забору матеріалу та великій кількості клітин із ДНК.

ДНК містить інформацію про будову та функції вашого організму. Якщо ця інформація зі змінами, то це може призводити до порушень роботи органів або навіть цілого організму. Завдання нашої лабораторії – знаходити такі особливості.

Як і де здати генетичний тест?

На результат аналізу не впливає прийом їжі та ліків.

Здати тест можна в пункті забору «Леогену» або будь-якого з наших партнерів.

Найкраще для генетичного тесту підходить кров із вени. Проте ми також працюємо з букальним епітелієм, амніотичними водами, ворсинами хоріону, парафіновими блоками, слиною, плямами крові тощо. Задля вашої безпеки та збереження якості матеріалу ми дуже рекомендуємо, щоб забір проводив медичний працівник.

Після набору крові у пробірку, її потрібно закоркувати, 10 разів перемішати перевертанням та підписати. Пробірку з кров’ю варто якомога швидше надіслати в лабораторію для аналізу. Якщо це неможливо, то до відправки крові зберігайте її у холодному темному місці.

Якщо ви здаватимете матеріал у пункті забору наших партнерів чи у нас, то вам не потрібно хвилюватися. Медичні працівники потурбуються, щоб забір пройшов безпечно, а матеріал був доставлений у належній якості.
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/about_us_3.png
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/collaboration_5.png

Не знаєте який аналіз Вам потрібно здати і як це зробити?

Вам не потрібно про це хвилюватися! Експерт з лаборатоної генетики буде вас супроводжувати від підготовки забору матеріалу до отримання результату, надаючи консультацію. Наші фахівці дадуть відповіді на всі питання, що стосуються генетики людини та молекулярно-генетичного тестування:
• правила підготовки та відбору біологічного матеріалу;
• методи проведення молекулярно-генетичного аналізу;
• повна інформація щодо кожного пропонованого генетичного тесту;
• інтерпретація результатів.
Ми пропонуємо величезний перелік генетичних аналізів, які ви можете здати в нашому пункті забору або в будь-кого з наших партнерів.

Перед і після проведення будь-якого дослідження ми рекомендуємо консультування з лікарем чи медико-генетичним консультантом. Встановлення діагнозу на основі генетичного дослідження проводиться виключно лікарем. У нашому центрі є медико-генетичний консультант та лікар-генетик, які зможуть вам допомогти.
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/consultacia-.png
Консультація з лікарем/експертом
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/pidgotovka.png
Підготовка та здача генетичного дослідження
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/obgovorennia-.png
Інтерпретація та обговорення результатів з лікарем/експертом
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/pacientam.jpg

Навіщо записуватися на зустріч із лікарем-генетиком?

• Скерування на генетичний тест, який потрібен саме вам чи вашій дитині.
• Обговорення та інтерпретація отриманих результатів генетичного тестування.
• Допомога в розробці плану дій після отримання результату.

Ви маєте змогу записатися на прийом до нашого лікаря-генетика (проводиться за попереднім записом). Лікар оглядає пацієнта та за потреби скеровує на генетичне дослідження, що допоможе встановити діагноз чи обрати стратегію лікування. Це особливо важливо для дітей, котрі мають вади систем і органів, отримали позитивні результати скринінгу або мають затримку розвитку. Вчасне встановлення діагнозу та початок лікування можуть допомогти уникнути ускладнень чи навіть забезпечити нормальне життя.