Про нас - ЛеоГен
 

Про нас

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/about_us_1-1.png

Любов до генетики – не лише основа нашого генетичного центру, вона в нашій ДНК!

Ми – Науковий медико-діагностичний центр «Леоген», і нас об’єднує любов до генетики. Ми здійснюємо багато молекулярно-генетичних і цитогенетичних досліджень та щоразу збільшуємо їх різноманіття. Для нас немає нічого неможливого, ми приймаємо всі «челенджі», які перед нами постають. Ви можете нас випробувати, запропонувавши своє дослідження для співпраці.

Наука в Україні– це шлях до успіху всієї країни

Досвід Об’єднаного Королівства (The UK) показав, що інвестиція в науку приносить прибуток і розвиток, зміцнює економіку та дає змогу забезпечити суспільству кращий рівень життя. Розвиток науки в Україні – один з наших пріоритетів. Наші працівники вже опублікували багато статей у міжнародних наукових журналах (список статей тут). Ми стажуємося за кордоном та беремо участь у наукових конференціях. «Леоген» є базою для навчання студентів та молодих науковців (подати заявку на навчання). Більш того, ми проводимо багато цікавих курсів для партнерів та лікарів.
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/about_us_2.png
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/ua-map-lines-1280x1280.png

Наші генетичні дослідження об’єднують Україну

Ми B2B-організація (business to business), тому співпрацюємо з іншими лабораторіями та лікарями, які скеровують до нас матеріал зі всієї України. Дослідження виконуємо швидко та якісно, до кожного партнера – індивідуальний підхід.
bt_bb_section_top_section_coverage_image
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/about_us_3.png

Науковий медико-генетичний центр «ЛеоГен» - провідна лабораторія України

Наша лабораторія використовує передові технології та методи, зокрема PCR, qPCR, RT-PCR, FISH, фрагментний аналіз, MLPA та секвенування за Сенгером. Крім того, ми прагнемо запустити Next Generation Sequencing (NGS), що дозволить секвенувати весь геном людини, чим полегшить діагностику захворювань. Ми – одна з перших лабораторій в Україні, яка цим займатиметься. Ви можете допомогти розвитку науки і медицини в Україні, підтримавши діяльність нашої лабораторії.

Ми соціально, та екологічно-відповідальна лабораторія

«ЛеоГен» дбає, щоб його відходи не приносили шкоди планеті, правильно утилізуючи біоматеріали та сортуючи сміття.

Ми – спеціалісти вузької галузі біології, – генетики, деталі якої зрозумілі далеко не всім. Працівники «ЛеоГену» з радістю готові безоплатно допомогти лікарям з інтерпретацією результату будь-якого генетичного дослідження.

Ми допомагаємо пацієнтам з орфанними захворюваннями та їх родинам.

Наша основна мета – допомога людям, тому готові допомогти визначитися:
- яке дослідження рекомендовано провести;
- яка лабораторія його виконує;
- як відправити матеріал у лабораторію.

Завдяки гранту, ми мали змогу зробити 350 безкоштовних повно-екзомних секвенувань спільно у співпраці із 3billion. Це дало змогу виявити багато патогенних варіантів ДНК, які були дуже корисними для постановки діагнозу.

Дослідження на спеціальних умовах доступні для:
https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/about_us_5.jpg
Дітей, хворих на муковісцидоз, у яких не виявили жодної мутації з переліку найпоширеніших

Дітей хворих на муковісцидоз, у яких не виявили жодної мутації з переліку найпоширеніших Хоч у нас є перелік найпоширеніших мутацій, у людей можуть бути мутації, які не є в цьому переліку. Ми докладаємо максимальні зусилля, щоб допомогти поставити діагноз. При невиявлені мутацій у дітей хворих на муковісцидоз – ми безкоштовно відправляємо на секвенування в MOTOL (виявлення всіх можливих мутацій муковісцидозу). Мутації, що виявляються найчастіше під час такого секвенування – ми вводимо в наш загальний перелік частих мутацій.

Дітей, хворих на СМА

Якщо в нашій лабораторії ми виявили 0 копій гена SMN1 – ми безкоштовно готові зробити виявлення кількості копій гена SMN2 Кількість копій останнього є дуже важливою для розроблення стратегії лікування.

Батьків дітей, у яких виявили мутацію

Багато результатів досліджень потребують підтвердження. Тестування батьків – дуже часто допомагає підтвердити результат дослідження дитини і зробити прогнози для наступної вагітності

Пацієнтів, щоб підтвердити результати NGS

Будь-який метод має свої обмеження і перевірка кількома методами є дуже важливою для точного встановлення результату. Безкоштовне підтвердження ми гарантуємо лише для пацієнтів, які скерували матеріал у нашу лабораторію

Важкохворих дітей в індивідуальних випадках

Генетичні тести – це, зазвичай, дуже дорогі аналізи (через ціни на реактиви та обладнання) і оплатити їхню вартість можуть не усі. Разом – ми сильні і тому у вас є можливість оплатити аналіз малозабезпеченій родині, що потребують цього (натисніть тут, щоб дізнатися більше) задонатити на оплату аналізу хворим дітям чи дорпослим)

https://leogene.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/about-us-4.jpg

ЛеоГен також долучається до перемоги нашої країни!

З початку повномасштабної війни наш центр слугував штабом для зберігання, сортування та відправки ліків Україною. Ми регулярно надаємо фінансову підтримку ЗСУ, адже усвідомлюємо цінність воїнів, котрі боронять нашу країну від російської агресії. Більше того, ми робимо знижки на генетичні дослідження всім військовим.